Çapraz Makinası

Şerit Testere Bileme Makinası

Şerit testere bıçakları ayar makineleri üretimi ve satışı.
Üretim, amatörler, marangozlar ve ağır yüklü ağaç işleme fabrikaları ve işletmelerin ihtiyaçlarını kapsayan son derece geniştir. Bir vites kutusunun ve bir elektrik motorunun sadece ek montajı ile ayarlamaya adapte edilebilir. Böyle bir varyant sadece demonte olmayan diş serileriyle yeni ve neredeyse yeni bantlarda pratiktir! Son derece kolay ve kullanışlı çalışmak. Hızlı ve pürüzsüz bir şekilde çalışır, her iki yönde de dönerek farklı dişleri yakalamasına izin verir. Çalışmak yorucu değildir, çünkü bant bir kerede iki taraflıdır, bu yüzden ters çevrilmiş olması gerekmez, ayrıca şeridi otomatik olarak itici tarafından hareket ettirir.

Bant testere bıçaklarının dişlerinin çeşitli şekillerini ve uzunluklarını kapsayacak şekilde kolayca ve hızlı bir şekilde ayarlanabilir. Normal, küçük bant testereler için ve büyük bant makineleri testereleri için ayar bantları için uygundur.


Çapraz Makinası ,Şerit Testere Bileme Makinası,Şerit Testere Diş AyarÇAPRAZ TESTERE BİLEME MAKİNESİ,Şerit,Testere,AyarÇapraz Makinası,Çapraz, Makinası, Testere, Bileme, Makinası,Şerit Testere Diş AyarÇapraz Makinası ,Çapraz, Makinası, Şerit,Testere,AyarBIÇKI ÇAPRAZ MAKİNASIŞerit Testere Bileme MakinasıŞerit Testere BilemeŞerit Testere


Bant genişliği: 10mm – 150mm.
Bant genişliği: 0mm-2.5mm.
Şerit dişin basamağı: 0mm-60mm
Kurdele şerit serisi: düz, sol, sağ veya düz, sağ, sol

Makina aletleri:
Yükseklik: 450mm
En: 300mm.
Kalınlık: 300mm
Ağırlık: 32kg.

Ön talep üzerine yaklaşık 6 hafta yapılır.
Fiyatının 01,2023’ye kadar. 1500 Euro..

———————————————————————————————————–

Şerit testere bıçağı otomatik diş dizici

Şerit testere bıçağı otomatik diş dizici
Şerit testere bıçağı otomatik diş dizici

Şerit testere bıçağı otomatik diş dizici

Fiyatının 01,2023’ye kadar. 2500 Euro.

İletişim: Kubol@mail.bg


Contact: Kubol@mail.bg


Translate »