Çapraz Makinası

Şerit Testere Bileme Makinası

Şerit testere bıçakları ayar makineleri üretimi ve satışı.
Üretim, amatörler, marangozlar ve ağır yüklü ağaç işleme fabrikaları ve işletmelerin ihtiyaçlarını kapsayan son derece geniştir. Bir vites kutusunun ve bir elektrik motorunun sadece ek montajı ile ayarlamaya adapte edilebilir. Böyle bir varyant sadece demonte olmayan diş serileriyle yeni ve neredeyse yeni bantlarda pratiktir! Son derece kolay ve kullanışlı çalışmak. Hızlı ve pürüzsüz bir şekilde çalışır, her iki yönde de dönerek farklı dişleri yakalamasına izin verir. Çalışmak yorucu değildir, çünkü bant bir kerede iki taraflıdır, bu yüzden ters çevrilmiş olması gerekmez, ayrıca şeridi otomatik olarak itici tarafından hareket ettirir.

Bant testere bıçaklarının dişlerinin çeşitli şekillerini ve uzunluklarını kapsayacak şekilde kolayca ve hızlı bir şekilde ayarlanabilir. Normal, küçük bant testereler için ve büyük bant makineleri testereleri için ayar bantları için uygundur.


Çapraz Makinası ,Şerit Testere Bileme Makinası,Şerit Testere Diş AyarÇAPRAZ TESTERE BİLEME MAKİNESİ,Şerit,Testere,AyarÇapraz Makinası,Çapraz, Makinası, Testere, Bileme, Makinası,Şerit Testere Diş AyarÇapraz Makinası ,Çapraz, Makinası, Şerit,Testere,AyarBIÇKI ÇAPRAZ MAKİNASIŞerit Testere Bileme MakinasıŞerit Testere BilemeŞerit Testere


Bant genişliği: 10mm – 150mm.
Bant genişliği: 0mm-2.5mm.
Şerit dişin basamağı: 0mm-60mm
Kurdele şerit serisi: düz, sol, sağ veya düz, sağ, sol

Makina aletleri:
Yükseklik: 450mm
En: 300mm.
Kalınlık: 300mm
Ağırlık: 32kg.

Ön talep üzerine yaklaşık 6 hafta yapılır.
Fiyatının 02,2022’ye kadar. 1500 Euro

İletişim: Kubol@mail.bg


Production and sale of band saw blades setting machines.
The production is extremely massive, covering the needs for amateurs, carpenters, and heavily loaded woodworking factories and enterprises. It is possible to adapt to chaperone only by additional mounting of a gearbox and an electric motor. Such a variant is only practical in new and almost new bands with a unassembled tooths series! Extremely easy and convenient to work with. It works fast and smoothly, it can rotate in both directions, allowing it to grab different teeth. It is not tiring to work because the tape is double-sided at once, so it does not have to be inversed, as well as moving the ribbon automatically by the pusher.

It can be easily and quickly adjusted to cappadle various shapes and lengths of the tooths of the banding saws blades. Suitable for settering band saws for normal, small band saws and for big band machines saws.

Contact: Kubol@mail.bg


Translate »